Ödeme Seçenekleri

HAVALE / EFT İLE ÇİÇEK SİPARİŞİ:

Türkiye'den verilen siparişlerinizin ödemelerini havale yoluyla yapabilirsiniz. Yurtdışından vereceğiniz siparişlerinizde kredi kartını kullanmalısınız. Bankalar yalnızca mesai saatleri içerisinde EFT işlemi gerçekleştirmektedir, bu yüzden mesai saatleri dışında ve hafta sonları EFT ile ödeme yapamazsınız. Havale yada EFT işlemi yaparken hesap numaralarına dikkat ediniz. İsme havale yapmayınız, hesap numaralarımızla hesaba havale yapınız. Alıcı adına hesap sahibininden başka birşey yazmayın. Ödemenin yanlış hesap numarasına yapılması durumunda ödeme yapılmamış sayılacaktır. Eğer yanlış hesaba ödeme yaptıysanınız firmamız yaptığınız işlemi düzeltemez, bu işlemi düzeltmek için ödeme yaptığınız bankanıza başvurmalısınız.

Havale/EFT ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

 • 1. Beğendiğiniz ürünü seçin
 • 2. Gönderilecek bölge ve tarih seçimini yapınız
 • 3. Sipariş formundaki müşteri bilgileri, teslimat bilgileri ve kart mesajınızı giriniz
 • 4. Ödeme sayfasındaki ödeme seçeneklerindeki "Havale/EFT"yi seçiniz.
 • 5. Siparişinizi onaylayın.
 • 6. Ödeme talimatınızın açıklama bölümüne sipariş kodunuzu yazmanız.

KREDİ KARTI İLE ÇİÇEK SİPARİŞİ:

Kredi kartıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz. MasterCard yada VisaCard geçerlidir. Sitede güvenliğiniz için SSL kullanılmıştır. Sanal pos işlemleri Garanti Bankası tarafından yürütülmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitede barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan bankaya gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme için kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki CV2 kodu gereklidir. Telefonla da kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. Taksit imkanı bulunmamaktadır, kredi kartı çekimi tek seferde yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın internet üzerinden ve telefonla alışverişe açık olması gerekir. Bankamatik kartlar kredi kartı yerine geçmez. Kredi kartı ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

 • 1. Beğendiğiniz ürünü seçin
 • 2. Gönderilecek bölge ve tarih seçimini yapınız
 • 3. Sipariş formundaki müşteri bilgileri, teslimat bilgileri ve kart mesajınızı giriniz
 • 4. Ödeme sayfasındaki ödeme seçeneklerindeki "Kredi Kart"nı seçiniz.
 • 5. Kart sahibi, kartno, son kullanma ve cvv kodunu giriniz.
 • 6. Siparişinizi onaylayın.
 • 7. Ödeme talimatınızın açıklama bölümüne sipariş kodunuzu yazmanız.

 

WESTERNUNION İLE ÇİÇEK SİPARİŞİ:

Yurtdışındaki müşterilerimiz için geçerlidir, telefonla irtibata geçerek yapabilirsiniz.

PAYPAL İLE ÇİÇEK SİPARİŞİ:

Paypal Türkiye kapandığı için gerçekleştirilemiyor. 

kayseri çiçekçi-çiçekkayseri -kayseri çiçekçi-çiçekçi-

Kayseri Çiçek gönderme işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde fulya çiçek 2000 senesinde kurulup faaliyete geçmiştir. Her zaman taze ve kaliteli çiçekleri sizlere sunmak en önemli misyonumuz oldu. %100 müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke edindik. fulya Çiçek, 19 yıla yakın hizmet deneyimi ile sizi profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor. Ürünlerimizde sadece çiçeklere değil, kullandığımız vazodan, ek materyallere kadar 1. sınıf malzeme kullanıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaliteden ödün vermeden, %100 müşteri memnuniyet garantisiyle ve güvenilir şekilde çiçek siparişlerinizi sizlere veya sevdiklerinize ulaştırıyoruz.fulya Çiçek sektörü takip etmez. Sektörün öncüsüdür. Çiçek modasına yön veren bir kuruluştur.